Ons team

We zijn een OPEN  en WARM kinderdagverblijf waar ALLE kinderen tussen 0 en 12 jaar VEILIG GROEIEN, LEREN en ONTWIKKELEN.

SAMEN met OUDERS, MEDEWERKERS en een groot NETWERK zijn we VOORTREKKER in het ONTDEKKEN en STIMULEREN van het TALENT voor de WERELD VAN MORGEN.

 

 

Heb je nog vragen over onze opvangmogelijkheden? Aarzel niet en contacteer ons snel. We helpen je graag verder.

  • Pardijntje: 089 38 02 34
  • Paradijsje: 089 86 44 40 of 0497 88 57 89
  • Thor: 0496 56 91 44  of 0492 23 72 76
  • Emielendoortje:  089 32 91 60
  • Pardoes: 089 38 02 34 (keuze 1-2) - Pardoesje: 0491 56 12 26
  • Pardoes Klooster: 0492 97 07 41
  • Pardotje: 0496 54 23 63 (keuze 1- 3) 
  • Parboem: 0492 23 72 41 (keuze 1-4 
  • Centrum inclusieve opvang: 0497 58 92 45

Elke Van Damme, directeur  (elke.vandamme@kdvfamilia.be)

Met vragen mbt  facturen, inschrijvingen, kindcodes, … kan je  terecht bij onze administratieve dienst

Met vragen mbt de leefgroepen en de pedagogische werking kan je terecht bij de pedagogische dienst

  • Kim Van der Goten  is pedagogisch verantwoordelijke: is verantwoordelijk voor het pedagogisch beleid binnen de organisatie en stuurt de teamverantwoordelijken van de opvang baby’s en peuters en de buitenschoolse opvang aan. kim.vandergoten@kdvfamilia.be  

De verschillende teamverantwoordelijken.

  • Fiona Albrecht: teamverantwoordelijke van Kapoenen en Vlinders, fiona.albrecht@kdvfamilia.be
  • Silvie Geerits: teamverantwoordelijke Pagadders en Rakkers - verantwoordelijke voor de  flexibele opvang  - sylvie.geerits@kdvfamilia.be
  • Katya Reniers: teamverantwoordelijke Dolfijnen, Sloebers en Egels – katya.reniers@kdvfamilia.be 
  • Sandra Guglielmelli: teamverantwoordelijke van de opvang op de Thorsite - sandra.guglielmelli@kdvfamilia.be
  • Heidi Jorissen: teamverantwoordelijke Paradijsje (Zevenbonderstraat) en intern preventieadviseur - Heidi.jorissen@kdvfamilia.be
  • Cindy Claes is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Parboem in Boxberg. cindy.claes@kdvfamilia.be
  • Petra Peeters is verantwoordelijk voor buitenschoolse opvang Pardotje in Zwartberg, petra.peeters@kdvfamilia.be
  • Sandra Garzon is verantwoordelijk voor Pardoes, Pardoesje en Pardoes-Klooster : sandra.garzon@kdvfamilia.be

Met vragen mbt inclusieve opvang of opvang kinderen met specifieke zorgbehoeften kan je contact opnemen met Yota Mokos (yota.mokos@kdvfamilia.be).